1. Dzisiaj przeżywamy XXVI niedzielę zwykłą.

• poniedziałek – godz. 18.00 Róże Rodziców modlących się za swoje dzieci
  • czwartek – godz. 18.00 – Msza święta i Krąg Biblijny
  • piątek – godz. 19.00 - Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Podwórkowe Kółko Różańcowe dzieci
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci
  • sobota – godz. 13.00 – Schola
  • sobota – godz. 18.30 – Żywy Różaniec

3. W czwartek 1 października rozpoczęcie Nabożeństwa Różańcowego. W Dużym Kościele Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz.17.30 a w Małym Kościele o godz. 18.30 Dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku na różaniec do małego kościoła na godzinę 17.00

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszami świętymi. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedzimy chorych.

5. W pierwszą niedzielę października pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Rokitna. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Koszt 25 zł. Zapisy to wtorku, a szczegółowe informacje o wyjeździe w środę po mszy wieczornej.

6. Diecezjalna Caritas zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w akcji „Podaruj ciepło na zimę”. Polega ona na zbieraniu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dzięki takim akcjom organizowanych w parafiach mieszkańcy mają możliwość pozbycia się zbędnych sprzętów elektrycznych (takich jak pralki, lodówki, telewizory, odkurzacze, komputery, radia, elektronarzędzia, itd.) i w ten sposób pomóc innym przetrwać zimę. Sprzęt, który pragniemy pozbyć się przynosimy na plebanię do 5.10.

7. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

8. Biblioteka parafialna czynna jest w poniedziałek i czwartek od 17.00 do 18.00. Zachęcamy także do kupna i lektury prasy katolickiej.

9. Można nabyć kalendarz na rok 2016 związany z naszą diecezją. Koszt 5zł.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.