1. Dzisiaj przeżywamy XXV niedzielę zwykłą.

• środa – godz. 18.00 – Gr. O. Pio
  • czwartek – godz. 18.00 – Msza święta, Adoracja i Krąg Biblijny
  • piątek – godz. 18.00 – Grupa Medjugorska
  • piątek – godz. 19.00 - Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci
  • sobota – godz. 13.00 – Schola

3. W piątek 25 września o godz. 11.00 Msza św. w intencji Służby Celnej w kościele parafialnym sprawowana przez ks. Bpa Stefana Regmunta, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.

4. W sobotę przeżywać będziemy jubileusz 70 – lecia Liceum Ogólnokształcącego w Rzepinie. Zapraszamy na Mszę św. pod przewodnictwem Bpa Tadeusza Lityńskiego w intencji absolwentów i pracowników LO na godz. 14.30 do kościoła parafialnego.

5. W pierwszą niedzielę października pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Rokitna. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Koszt 25 zł.

6. Diecezjalna Caritas zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w akcji „Podaruj ciepło na zimę”. Polega ona na zbieraniu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Dzięki takim akcjom organizowanych w parafiach mieszkańcy mają możliwość pozbycia się zbędnych sprzętów elektrycznych (takich jak pralki, lodówki, telewizory, odkurzacze, komputery, radia, elektronarzędzia, itd.) i w ten sposób pomóc innym przetrwać zimę.

7. Dzisiaj o godz. 16.00 spotkanie tych, którzy brali udział w pielgrzymce do Rzymu.

8. Biblioteka parafialna czynna jest w niedzielę od 12.00 do 13.00 i czwartek od 17.00 do 18.00. Zachęcamy do kupna i lektury prasy katolickiej.

9. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na KUL.

10. Można nabyć kalendarz na rok 2016 związany z naszą diecezją. Koszt 5zł.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.