1. Dzisiaj przeżywamy XXIV niedzielę zwykłą, która rozpoczyna tydzień modlitw w intencji dzieci, młodzieży i wychowawców w ramach Tygodnia Wychowania Chrześcijańskiego

• środa – godz. 18.00 – Caritas w Dużym Kościele
  • czwartek – godz. 18.00 – Msza święta, Adoracja i Krąg Biblijny
  • piątek – godz. 19.00 - Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci
  • sobota – godz. 13.00 – Schola

3. Dzisiaj uroczystość odpustowa w Lubiechni Małej. Msza św. odpustowa będzie tam odprawiona o godz. 12.00.

4. Jutro święto Podwyższenia Krzyża.

5. W piątek 18 września święto św. Stanisława Kostki – Patrona Młodzieży i Patrona Polski. Zapraszamy na spotkanie formacyjne kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas III gimnazjalnych, I klasy szkoły średniej. Spotkanie rozpoczyna Msza Święta o godz. 18 w dużym kościele.

6. W sobotę, 19 września Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium Pierwszych Polskich Męczenników w Międzyrzeczu.

7. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

8. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

9. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 spotkanie tych, którzy brali udział w pielgrzymce do Rzymu

10. Biblioteka parafialna czynna jest w niedzielę od 12.00 do 13.00 i czwartek od 17.00 do 18.00. Zachęcamy do kupna i lektury prasy katolickiej.

11. Dzisiaj spotkanie Pielgrzymów rowerowych o godz. 16.00

12. Za tydzień zbiórka ofiar do puszek na KUL.

13. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.