1. Dzisiaj przeżywamy XXII niedzielę zwykłą.

2. W naszej parafii witamy ks. Mieczysława Łęckiego, który na mocy decyzji ks. Biskupa Stefana Regmunta będzie pełnił posługę duszpasterską w naszej parafii. Prosimy o błogosławieństwo i potrzebne łaski dla ks. Mieczysława w tej nowej posłudze.

3. We wtorek rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w Dużym Kościele o godz. 8.00 a w Starościnie o godz. 8.15.

• sobota – godz. 11.00 – Ministranci
  • sobota – godz. 13.00 – Schola
  • sobota – godz. 18.00 – Żywy różaniec

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. na rozpoczęcie roku szkolnego i z racji pierwszego piątku przed Mszami św. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 w Dużym Kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.00.

6. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

7. W przyszłą niedzielę będzie już odprawiana Msza św. o godz. 9.30 w Dużym Kościele.

8. Biblioteka parafialna czynna jest w niedzielę od 12.00 do 13.00 i czwartek od 17.00 do 18.00.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.