1. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.

2. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała z poświęceniem wianków i błogosławieństwem dzieci. Prosimy rodziców aby przyprowadzili swoje pociechy.

• sobota – Podwórkowe Kolo Różańcowe – godz. 10.00
  • sobota - ministranci – godz. 11.00
  • sobota – Schola – godz. 13.00
  • sobota – przygotowujący się do Bierzmowania; klasy II Gimnazjum – godz. 12.00
  • sobota - przygotowujący się do Bierzmowania; klasy III Gimnazjum – godz. 14.00

4. W dniach 8- 14 czerwca odbędzie się w naszej parafii katechizacja przedmałżeńska. Spotkania od poniedziałku do niedzieli będą miały miejsce po mszy o 19.00 w Małym Kościółku.

5. Nabożeństwa czerwcowe będą w dni powszednie w Dużym Kościele po Mszy św. o godz. 18.00 a w niedzielę po Mszy św. o 11.00, w Małym Kościele po Mszy św. o godz. 19.00.

6. Dzisiaj Dzień Dziękczynienia, duchowe wotum wdzięczności Polaków za niepodległość i wolność. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na dzieło budowy świątyni Opatrzności Bożej.

7. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Odpust Parafialny. Msza św. odpustowa zostanie odprawiona piątek o godz. 18.00. Odpust parafialny to uroczystość całej parafii, dlatego zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy do kościoła parafialnego.

8. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary od Grona wspierających Ubogich.

9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 otwarcie biblioteki parafialnej.

10. Jak co roku z naszej parafii są organizowane pielgrzymki: rowerowa od 5.07 do 11.07 i piesza od 30.07 do 12.08 do Częstochowy. Już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w jednej czy drugiej pielgrzymce. Dzisiaj spotkanie pielgrzymów rowerowych o godz. 16.00 przy Dużym Kościele – proszę przybyć z rowerami.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.