1. W czwartek przeżywać będziemy uroczystość Bożego Ciała. Msze św. będą odprawiane według następującego porządku:

• Duży Kościół – godz. 8.00 i 11.00
  • Mały Kościół - godz. 7.00, po procesji i 19.00
  • Starościn, Lubiechnia M. – godz. 8.00
  • Lubiechnia W., Gajec i Drzeńsko – godz. 9.00

Po Mszy św. o godz. 11.00 z Dużego Kościoła wyruszy procesja ulicami miasta do czterech ołtarzy, które będą ustawione przy ulicach; Wojska Pol. Dworcowej, Chrobrego i przy Kościółku. Dzieci, które były w tym roku u I Komunii św. przyjdą na procesję w strojach komunijnych. Próba sypania kwiatów we wtorek o godz. 16.00. Prosimy o przygotowanie baldachimu, chorągwi, a także o udekorowanie naszych ulic i domów.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych o godz. 8.00 rano.

• wtorek – Krąg biblijny – godz. 18.00
  • piątek – Oaza Młodzieżowa – godz. 19.00
  • sobota – Schola – godz. 13.00
  • sobota – dorośli chcący przystąpić do sakramentu bierzmowania – godz. 14.00

4. W dniach 8- 14 czerwca odbędzie się w naszej parafii katechizacja przedmałżeńska. Spotkania od poniedziałku do niedzieli będą miały miejsce po mszy o 19.00 w Małym Kościółku.

5. Dzisiaj Nabożeństwo Majowe; Duży Kościół godz. 17.30, Mały Kościół godz. 16.00, natomiast nabożeństwa czerwcowe będą w Dużym Kościele po Mszy św. o godz. 18.00 a w niedzielę po Mszy św. o 11.00, w Małym Kościele po Mszy św. o godz. 19.00.

6. Za tydzień w niedzielę Dzień Dziękczynienia, duchowe wotum wdzięczności Polaków za niepodległość i wolność. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na dzieło budowy świątyni Opatrzności Bożej.

7. Jak co roku z naszej parafii są organizowane pielgrzymki: rowerowa od 5.07 do 11.07 i piesza od 30.07 do 12.08 do Częstochowy, Już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w jednej czy drugiej pielgrzymce. Dzisiaj spotkanie pielgrzymów rowerowych o godz. 15.00 przy Dużym Kościele – proszę przybyć z rowerami.

8. 6 czerwca jest organizowany z naszej parafii wyjazd na spotkanie młodych w Lednicy. Zapisy u ks. Krzysztofa. Koszt 50 zł.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.