1. Dzisiaj II niedziela Wielkiego Postu. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, Witamy w naszej parafii Księży Rekolekcjonistów. Polecajmy ich Bogu w naszych modlitwach.

• piątek – godz. 19.00 – Oaza Młodzieżowa
  • sobota – godz. 10.00 – Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci
  • sobota – godz. 13 – Schola
  • sobota – godz. 18.00 – Duży Kościół

3. We wszystkie piątki Wielkiego Postu będziemy odprawiać Drogę Krzyżową:

• Duży Kościół – godz. 17.30
  • Mały Kościół – godz. 16.30 dla dzieci i 18.30

4. W niedzielę rozważać będziemy Mękę Pańską na nabożeństwie Gorzkich Żali:

• Duży Kościół – godz. 17.30
  • Mały Kościół – godz. 16.00

(Taca z Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu)

5. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. w Dużym Kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedzimy chorych.

6. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

7. W dniach od 14 do 24 sierpnia chcemy zorganizować pielgrzymkę do Włoch. Bliższe informacje u ks. Proboszcza

8. 1 marca poświęcony jest żołnierzom wyklętym, którzy broniąc Polskę przed komunizmem oddali swoje życie. Na naszym terenie skazano na śmierć 55 osób, z czego 30 wyroków zostało wykonanych. Przed kościołem młodzież zbiera ofiary na pomnik dla tych, którzy poświęcili życie Polsce.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.