1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu.

2. W poniedziałek obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w Małym Kościele o godz. 10.00 i 17.00 a w Dużym Kościele o godz. 7.00 i 18.00. O godz. 18.00 w Dużym Kościele odprawiona zostanie Msza św. w intencji Ruchu Światło – Życie z naszej parafii. Zapraszamy wszystkie dzieci zwłaszcza przygotowujące się do I Komunii Świętej. W czasie Mszy św. poświęcimy cudowne medaliki. Zawierzymy dzieci i młodzież Matce Bożej.

3. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 nauki przed chrztem w salce parafialnej.

4. W środę po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 spotkanie rodziców modlących się na różańcu za swoje dzieci.

5. W czwartek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 w dużym kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W dni powszednie Msze św. roratnie o godz. 18.00 w Dużym Kościele, a w Małym Kościele o godz. 17.00.

• wtorek – godz. 18.30 – Krąg Biblijny
  • piątek - godz. 19.00 – Oaza Młodzieżowa
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 - Ministranci
  • sobota – godz. 13.00 – Schola
  • sobota – godz. 14.00 – przygotowanie do Bierzmowania dla dorosłych

8. W piątek o godz. 19.00 będzie czynne poradnictwo rodzinne.

9. Są już roznoszone opłatki przez Scholę i Ministrantów naszej parafii. Złożone ofiary przy tej okazji w kopertach na tacę lub w kancelarii parafialnej będą przeznaczone na dalsze remonty kościołów.

10. Parafialny Zespół Caritas tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia w dniach 12 i 13 XII (piątek i sobotę) w godz. od 8.00 do 18.00 przeprowadzi zbiórkę darów, z których przygotowane będą paczki na Boże Narodzenie dla rodzin potrzebujących. Zbiórka będzie przeprowadzona przez wolontariuszy PZC.

11. W przyszłą niedzielę parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

12. Są rozprowadzane świece Caritas na stół wigilijny: koszt mała świeca 5 zł, duża 12 zł.

13. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.