1. Dzisiaj I Niedziela Adwentu – rozpoczynamy czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. W naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Witamy Ojców Rekolekcjonistów ze Zgromadzenia Księży Sercanów.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. wieczornej o godz.18.00 w dużym kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedziny chorych.

3. Od czwartku Msze św. roratnie o godz.18.00 w Dużym Kościele a w Małym Kościele o godz. 17.00..

• piątek - godz. 19.00 – Oaza Młodzieżowa
  • sobota – godz. 10.00 – Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 11.00 - Ministranci
  • sobota – godz. 13.00 – Schola
  • sobota – godz.17.00 – Żywy Różaniec – Mały Kościół.

5. W piątek o godz. 19.00 będzie czynne poradnictwo rodzinne.

6. W sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie Podwórkowego Koła Różańcowego. Zapraszamy chętne dzieci do włączenia się w te dzieło.

7. W sobotę o godz. 15.00 w salce parafialnej odbędzie się spotkanie trójek klasowych z klas II przygotowujących się do I Komunii Świętej.

6. Są już roznoszone opłatki przez Scholę i Ministrantów naszej parafii, złożone ofiary przy tej okazji w kopertach na tacę lub w kancelarii parafialnej będą przeznaczone na dalsze remonty kościołów.

7. Są już rozprowadzane świece Caritas na stół wigilijny: koszt mała świeca 5 zł, duża 12 zł.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.