1. Dzisiaj XXXIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym

2. We wtorek o godz. 14.00 w Małym Kościele będzie odprawiona przez kapelana celników Msza św. za zmarłych celników.

3. W czwartek po Mszy św. o godz.18.00 w Dużym Kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu.

• wtorek – godz. 18.30 – Krąg Biblijny
  • piątek - godz. 19.00 – Oaza Młodzieżowa
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 - Ministranci
  • sobota – godz. 13.00 – Schola

5. W środę o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie Róż rodziców modlących się za swoje dzieci.

6. W piątek o godz. 19.00 będzie czynne poradnictwo rodzinne.

7. W sobotę w salce parafialnej spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych z klasy IIc o godz. 17.00.

8. Za dwa tygodnie w naszej parafii będą prowadzone rekolekcje adwentowe przez księży Sercanów. Już teraz módlmy się o owoce rekolekcji i za rekolekcjonistów.

9. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego.

10. Dzisiaj modlimy się za nasze Seminarium Duchowne, a także o powołania kapłańskie. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

11. 25 listopada św. Katarzyny patronki Małego Kościoła. Uroczystość odpustowa w Małym Kościele o godz. 18.00.

12. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.