1. Dzisiaj XXXI Niedziela Zwykła w roku liturgicznym

2. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej nauki przed Chrztem.

3. W czwartek 6 listopada uroczystość odpustowa w Starościnie. Uroczysta Msza św. o godz. 17.00 na którą wszystkich zapraszamy.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszami św. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00 rano.

5. W czwartek po Mszy św. o godz.18.00 w Dużym Kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu.

• wtorek – godz. 18.30 – Krąg biblijny
  • piątek - godz. 19.00 – Oaza Młodzieżowa
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 - Ministranci
  • sobota – godz. 13.00 - Schola

7. W piątek o godz. 19.00 będzie czynne poradnictwo rodzinne.

8. W sobotę o godzinie 17.00 w salce przy plebanii odbędzie się spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych z klasy II A.

9. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

10. W przyszłą niedzielę przypada dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w Potrzebie.

11. Miesiąc listopad jest poświęcony modlitwie za zmarłych. Na Mszach św. wieczornych będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach. W dniach od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących, odwiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych.

12. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.