1. Dzisiaj XXX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym

2. Nabożeństwo Różańcowe w Dużym Kościele codziennie o godz. 17.30, a w Małym Kościele o 18.30. Dzieci zapraszamy we środę do Małego Kościoła na godzinę 17.30. W piątek zakończenie nabożeństwa, pamiętajmy jednak o modlitwie różańcowej.

3. W czwartek po Mszy św. o godz.18.00 w Dużym Kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu.

• poniedziałek – godz. 17.30 – Apostolat Maryjny
  • wtorek – godz. 18.30 – Krąg biblijny
  • piątek - godz. 19.00 – Oaza Młodzieżowa

5. W piątek o godz. 19.00 będzie czynne poradnictwo rodzinne.

6. W sobotę uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów i o modlitwie za zmarłych. Msze św. będą odprawiane:

• Duży Kościół – godz. 8.00
  • Mały Kościół – godz. 7.00, 10.00 i 19.00
  • Lubiechnia W., Drzeńsko, Starościn i Gajec – godz. 9.00

Uroczystości na cmentarzu rozpoczną się o godz. 13.00 procesją od dolnej bramy cmentarza, a następnie zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich spoczywających na cmentarzu. Natomiast po Mszy św. o godz. 19.00 czyli około 20.00 zapraszamy wszystkich na wspólny różaniec na cmentarzu w intencji wszystkich bliskich zmarłych.

7. W niedzielę Dzień Zaduszny – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych.

8. Miesiąc listopad jest poświęcony modlitwie za zmarłych. Na Mszach św. wieczornych będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach. W dniach od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących, odwiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych.

9. Można nabyć kalendarz na rok 2015 związany z naszą diecezją. Koszt 5 zł.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.