1. Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym

2. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona wspierających Ubogich.

3. We wtorek 14 października - Dzień Edukacji. Pamiętajmy o modlitwach w intencji nauczycieli i wychowawców.

4. Nabożeństwo Różańcowe w Dużym Kościele codziennie o godz. 17.30, a w Małym Kościele o 18.30. Dzieci zapraszamy we środę do Małego Kościoła na godzinę 17.30.

5. W następną niedzielę zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do Komunii Świętej na spotkanie. Odbędzie się ono po mszy o godz. 12.00.

6. W czwartek po Mszy św. o godz.18.00 w Dużym Kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu.

• wtorek – godz. 18.00 - Caritas
  • wtorek – godz. 18.30 – Krąg biblijny
  • piątek - godz. 19.00 – Oaza Młodzieżowa
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 - ministranci
  • sobota – godz. 13.00 – Schola

8. W piątek o godz. 19.00 będzie czynne poradnictwo rodzinne.

9. Dzisiaj zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik pontyfikatu Jana Pawła II wspierający uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin.

10. 25.X. chcemy zorganizować pielgrzymkę do Lichenia. Chętnych prosimy o zapisywanie się. Koszt pielgrzymki 60 zł.

11. Można nabyć kalendarz na rok 2015 związany z naszą diecezją. Koszt : Duży kalendarz 5 zł a mały 2 zł.

12. Zachęcamy parafian do korzystania z oferty prasy katolickiej. Są do nabycia tygodniki Niedziela, Gość Niedzielny oraz Idziemy. Są one z pewnością źródłem wielu ważnych informacji z życia Kościoła w Polsce i na świecie oraz komentarzy dla bieżących spraw. Chciejmy przez dobrą katolicką prasę pogłębiać naszą wiarę, wiedzę oraz kształtować świadomość współodpowiedzialności za dobro jakim jest Kościół i Polska.

13. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.