1. Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

2. Przeżyliśmy Wizytację Duszpasterską przez Ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego. Dziękujemy wszystkim, którzy się zaangażowali w przygotowanie się do wizytacji i za udział w spotkaniach z Ks. Biskupem.

3. W poniedziałek i wtorek nauki przed chrztem o godz. 19.00 w salce parafialnej.

4. Nabożeństwo Różańcowe w Dużym Kościele codziennie o godz. 17.30, a w Małym Kościele o 18.30. Dzieci zapraszamy we środę do Małego Kościoła na godzinę 17.30.

5. We wtorek przeżywać będziemy wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Uroczystość Odpustowa w Lubiechni Wielkiej. Uroczysta Msza św. w Lubiechni W. będzie we wtorek o godz. 18.00 na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.

6. W czwartek po Mszy św. o godz.18.00 w Dużym Kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu.

• wtorek – godz. 18.30 – Krąg biblijny
  • piątek - godz. 19.00 – Oaza Młodzieżowa
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 13.00 – Schola

8. W piątek o godz. 19.00 będzie czynne poradnictwo rodzinne.

9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik pontyfikatu Jana Pawła II wspierający uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin.

10. 25.X. chcemy zorganizować pielgrzymkę do Lichenia. Chętnych prosimy o zapisywanie się.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.