1. Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

2. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.

• wtorek – godz. 18.30 – Krąg Biblijny
  • piątek - godz. 19.00 – Oaza Młodzieżowa
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci starsi i młodsi
  • sobota – godz. 12.00 – spotkanie kl. I i II średnich przygotowujących się do Bierzmowania, prosimy aby na to spotkanie przybyli rodzice bierzmowanych
  • sobota – godz. 13.00 – Schola
  • sobota - godz. 15.00 – spotkanie Pielgrzymów Rowerowych

4. W poniedziałek przeżywać będziemy święto Narodzenia NMP.

5. W piątek o godz. 19.00 będzie czynne poradnictwo rodzinne.

6. W przyszłą niedzielę będzie już odprawiana Msza św. o godz. 9.30 dla młodzieży w Dużym Kościele, a dzieciom przypominamy, że Msza dla dzieci jest odprawiana w Małym Kościele o godz. 12.00.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 będzie odprawiona Msza św. w intencji pielgrzymów autokarowych, pieszych i rowerowych do Częstochowy.

8. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona wspierających Ubogich.

9. W przyszłą niedzielę uroczystość odpustowa w Małej Lubiechni. Msza św. odpustowa będzie odprawiona o godz. 12.00.

10. Miejski Dom Kultury oraz Chór Wrzosy zapraszają wszystkich na V Festiwal Pieśni Wrzosowisko, który odbędzie się w sobotę 13 września. W programie o godz. 12.00 Msza św. w Małym Kościele o 13.00 Przemarsz korowodu festiwalowego ulicami Rzepina i 13.15 Prezentacje festiwalowe w w Sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury.

11. W dniach 28 i 29 września w naszej parafii będzie prowadzona wizytacja kanoniczna przez ks. biskupa Tadeusza Lityńskiego.

12. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.