1. Dzisiaj XXII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

2. W poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8.00.

• sobota – godz. 11.00 – Ministranci starsi i młodsi
  • sobota – godz. 12.00 – spotkanie kl. I i II średnich przygotowujących się do Bierzmowania
  • sobota – godz. 13.00 – Schola
  • sobota – godz. 18.00 Żywy Różaniec

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. na rozpoczęcie roku szkolnego i z racji pierwszego piątku przed Mszami św. W czwartek po Mszy św. w Dużym Kościele adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego, a także w intencji rozpoczynających rok szkolny.

5. W piątek o godz. 19.00 będzie czynne poradnictwo rodzinne.

6. W przyszłą niedzielę będzie już odprawiana Msza św. o godz. 9.30 dla młodzieży w Dużym Kościele, a dzieciom przypominamy, że Msza dla dzieci jest odprawiana w Małym Kościele o godz. 12.00.

7. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.

8. Urząd Miasta oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących zaprasza uczniów oraz mieszkańców Rzepina na uroczysty apel z okazji 75. rocznicy wybuchu II wojny światowej i 70. rocznicy powstania warszawskiego. Apel odbędzie się 1. września na Placu Ratuszowym o godzinie 9.30 i będzie okazją do oddania hołdu polskim bohaterom, do śpiewu pieśni patriotycznych i złożenia kwiatów.