• sobota – Żywy Różaniec – godz.17.30 Duży Kościół

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed Mszami św.. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00.

3. W sobotę Mszą św. o godz. 7.00 rozpocznie się już 10 pielgrzymka rowerowa z Rzepina na Jasną Górę. Prosimy parafian o modlitwę w intencji pielgrzymów. Dzisiaj spotkanie pielgrzymów rowerowych o godz. 15.00. Proszę przybyć z rowerami.

4. Dzisiaj gościmy w naszej parafii księdza Aleksego Pliszczyńskiego, Rektora Seminarium w diecezji Oruro w Boliwii. Na Mszach św. w obu kościołach w Rzepinie powie kazanie a po mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na wsparcie seminarium w Boliwii.

5. Dnia 30 lipca z naszej parafii już po raz 25 wyruszy Piesza Pielgrzymka Na Jasną Górę.

6. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

7. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.