1. Dzisiaj II niedziela Wielkiego Postu, rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Witamy w naszej parafii Księży Rekolekcjonistów. Polecajmy ich Bogu w naszych modlitwach.

• piątek – godz.19.00 – Oaza młodzieżowa
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 - Ministranci
  • sobota – godz. 13.00 – Schola

3. W środę przeżywać będziemy uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Jest to dzień imienin Ks. Seniora Józefa Andrzejewskiego. Msza św. w intencji solenizanta będzie odprawiona w środę w Małym Kościele o godz. 19.00.

4. Poradnictwo rodzinne czynne w piątek o godz. 19.00..

5. We wszystkie piątki Wielkiego Postu będziemy odprawiać Drogę Krzyżową:

• Duży Kościół – godz. 17.30
  • Mały Kościół – godz. 16.30 dla dzieci i o godz. 18.30.

6. W niedzielę rozważać będziemy Mękę Pańską na nabożeństwie Gorzkich Żalów:

• Duży Kościół – godz. 17.30
  • Mały Kościół – godz. 16.00

(taca z Gorzkich Żalów przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu).

7. Ogłoszenie Parafialnego Zespołu Caritas – W tym tygodniu spotkało nieszczęście naszych parafian ze Starościna. Dach nad głową straciło 14 rodzin. My jako katolicy nie możemy pozostać obojętni na ludzką krzywdę i powinniśmy sobie nawzajem pomóc. Dlatego też w przyszłą niedzielę tj. 30.03.2014 r. PZC przeprowadzi zbiórkę do puszek na pomoc poszkodowanym. Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi również zbiórkę rzeczy potrzebnych rodzinom (np.: pościel, ręczniki,, środki czystości itp.). Zbiórka odbędzie się w salce parafialnej przy plebani w dniach: czwartek, piątek, sobota w godz..od 16.00 do 17.30.

PZC przeprowadzi zbiórkę żywności przed zbliżającymi się świętami dla osób potrzebujących w naszej parafii. Zbiórkę prowadzić będą wolontariusze PZC w dniach 28 i 29 marzec 2014 roku w godz. od 8.00 do 18.00 w sklepie „Biedronka" przy ul Słubickiej i „Lewiatan" przy ul. Chrobrego. Bardzo prosimy o wsparcie naszej akcji.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.