1. Dzisiaj IV niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Jest organizowana pielgrzymka z Trzemeszna do Rzymu na kanonizację papieża Jana Pawła II w dniach 24 – 29 kwietnia. Koszt pielgrzymki 990 zł. Więcej informacji u pani Małgorzaty Kozłowskiej tel. 697586882

3. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 nauki przed chrztem w salce parafialnej.

4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

5. W przyszłą niedzielę parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek po Mszy św. o godz. 18 w Dużym Kościele adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.00. W piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych. Okazja do spowiedzi św. przed mszami św.

7. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.