1. Dzisiaj II niedziela po Narodzeniu Pańskim.

2. W poniedziałek 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Podczas Mszy św. błogosławienie kredy i kadzidła. Po mszy św. o godz. 12.00 w Małym Kościele będą rozdane nagrody za uczestniczenie w roratach.

3. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej nauki przed Chrztem.

4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Chrztu Pańskiego.

5. Dzisiaj o godz. 16.00 w salce parafialnej spotkanie kolędowe dla pielgrzymów rowerowych i pieszych.

6. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

• piątek – godz. 19.00 Oaza młodzieżowa
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci
  • sobota – godz. 13.00 – Schola

8. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

• 6.I – poniedziałek – godz. 15.00 – Lubiechnia Mała, Nowy Młyn, Rzepinek i ul. Leśna
  • 7.I. – wtorek – godz. 15.00 – ul. Kościuszki
  • 8.I. – środa - godz. 15.00 ul. Bohaterów Radzickich i Rolna
  • 9.I – czwartek – godz. 15.00 – ul. Wojska Polskiego, Ratuszowa, Wąska. Inwalidów Wojennych i Plac Kościelny
  • 10.I. piątek – godz. 15.00 – ul Słubicka
  • 11.I. sobota – godz. 15.00 – ul. Mickiewicza i Kraszewskiego

Podczas kolędy będą rozdawane koperty na Seminarium Duchowne. Ofiary w nich można składać na tacę lub w kancelarii parafialnej.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.