1. Roraty w Rzepinie odprawiane są w dni powszednie:

• Duży Kościół – godz. 18.00
  • Mały Kościół – godz. 17.00

• wtorek – godz. 18.00 - Caritas
  • piątek – godz. 19.00 – Oaza młodzieżowa
  • sobota - godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci młodsi i starsi
  • sobota – godz. 13.00 – Schola

3. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

4. Zwyczajem lat ubiegłych Szkolne Koło Caritas działające przy ZSO w Rzepinie organizuje akcję „Mikołaj dla Afryki". Finał akcji odbędzie się 9.12.2013r. Jak co roku, zwracamy się z gorącą prośbą o przynoszenie na plebanię ciast i domowych wypieków. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na Duchową Adopcję Dzieci z Afryki, których wychowanie i edukację współfinansujemy. Zapraszamy do wsparcia tej akcji.

5. Są już roznoszone opłatki przez Scholę i Ministrantów naszej parafii, złożone przy tej okazji ofiary w kopertach na tacę lub w kancelarii parafialnej będą przeznaczone na dalsze remonty kościołów.

6. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas będzie zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

7. Są rozprowadzane świece Caritas na stół wigilijny; koszt: mała świeca 5 zł., duża 12 zł..

8. W przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na pomoc kościołowi na Wschodzie.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.