1. Rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. W naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Witamy Ojców Rekolekcjonistów ze Zgromadzenia Księży Sercanów.

2. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 nauki przed chrztem w salce parafialnej.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. wieczornej w dużym kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedzimy chorych.

• piątek – godz. 19.00 – Oaza młodzieżowa
  • sobota - godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci młodsi i starsi
  • sobota – godz. 13.00 – Schola

5. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

6. Zwyczajem lat ubiegłych Szkolne Koło Caritas działające przy ZSO w Rzepinie organizuje akcję „Mikołaj dla Afryki". Finał akcji odbędzie się 9.12.2013 r. Jak co roku, zwracamy się z gorącą prośbą o przynoszenie na plebanię ciast i domowych wypieków. Dochód z ich sprzedarzy przeznaczony będzie na Duchową Adopcję Dzieci z Afryki, których wychowanie i edukację współfinansujemy. Zapraszamy do wsparcia tej akcji.
Sprostowanie : W związku z brakiem zgody loteria fantowa nie zostanie przeprowadzona.

7. Parafialny Zespół Caritas tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia w dniach 6 i 7 grudnia (piątek i sobotę) w godz. od 8.00 do 20.00 przeprowadzi zbiórkę darów, z których przygotowane będą paczki na Boże Narodzenie dla rodzin potrzebujących. Zbiórka będzie przeprowadzona przez wolontariuszy PZC.

8. W sobotę spotkanie dla przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania:

• Klasy III gimnazjum – godz. 11.00
  • Klasy I średnie - godz. 12.00.

9. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

10. Są już rozprowadzane świece Caritas na stół wigilijny; koszt: mała świeca 5 zł., duża 12 zł..

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.