1. Dzisiaj XXXIV Niedziela zwykła w ciągu Roku Liturgicznego – uroczystość Chrystusa Króla.

2. Jutro św. Katarzyny patronki Małego Kościoła i kolejarzy. Uroczystość odpustowa w Małym Kościele. Uroczysta Msza św. z poświęceniem witraży jutro o godz. 18.00, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.

• wtorek – godz. 18.00 – grupa Madjugorska
  • środa – godz. 18.00 – Apostolat Maryjny
  • piątek – godz. 19.00 – Oaza młodzieżowa
  • sobota - godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci młodsi i starsi
  • sobota – godz. 13.00 – Schola

4. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

5. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. W naszej parafii rozpoczną się rekolekcje adwentowe prowadzone przez księży Sercanów. Już teraz módlmy się o owoce rekolekcji i za rekolekcjonistów.

6. Od przyszłej niedzieli będą rozprowadzane świece Caritas na stół wigilijny; koszt: mała świeca 5 zł., duża 12 zł..

7. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.