1. Dzisiaj XXXI Niedziela zwykła w ciągu Roku Liturgicznego.

2. W poniedziałek 4 listopada uroczystość odpustowa w Starościnie. Uroczysta Msza św. z poświęceniem Drogi Krzyżowej, nowych witraży i sztandaru Koła Łowieckiego „Jeleń" z Rzepina o godz. 17.00. Mszy św. przewodniczył będzie ks. Biskup Adam Dyczkowski. Wszystkich zapraszamy do wspólnego świętowania uroczystości odpustowej.

• piątek – godz. 19.00 – Oaza młodzieżowa
  • sobota - godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci młodsi i starsi
  • sobota – godz. 13.00 – Schola

4. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

5. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

6. Miesiąc listopad jest poświęcony modlitwie za zmarłych. Na Mszach św. wieczornych będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach. W dniach od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących, odwiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych.

7. W przyszłą niedzielę przypada dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w Potrzebie.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.