1. Dzisiaj XXX Niedziela zwykła w ciągu Roku Liturgicznego.

2. W czwartek zakończenie nabożeństwa różańcowego, pamiętajmy jednak zawsze o modlitwie różańcowej.

• poniedziałek – godz. 17.30 – Apostolat Maryjny
  • sobota - godz. 18.00 – Żywy Różaniec – Duży Kościół
  • sobota – godz. 13.00 – Schola

4. Dzieci zapraszamy na różaniec w środę do Dużego Kościoła na godz. 17.00.

5. W piątek uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów i modlitwie za zmarłych. Msze św. będą odprawiane:

• Duży Kościół – godz. 8.00
  • Mały Kościół – godz. 7.00, 10.00 i 19.00
  • Lubiechnia W., Gajec, Drzeńsko i Starościn – godz. 9.00

Uroczystości na cmentarzu rozpoczną się o godz. 13.00 procesją od dolnej bramy cmentarza, a następnie zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich spoczywających na cmentarzu. Natomiast po Mszy św. o godz. 19.00 zapraszamy wszystkich na wspólny różaniec na cmentarzu za wszystkich bliskich zmarłych.

6. W sobotę Dzień Zaduszny – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Porządek Mszy św. w tym dniu będzie następujący:

• Duży Kościół – godz.7.00, 11.00 i 18.00
  • Mały Kościól – godz. 10.00 i 19.00
  • Drzeńsko – godz. 10.30
  • Lubiechnia M, Gajec, Starościn godz. 17.00
  • Lubiechnia W. – godz. 18.00

7. Miesiąc listopad jest poświęcony modlitwie za zmarłych. Na Mszach św. wieczornych będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach. W dniach od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących, odwiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych.

8. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszami świętymi. W sobotę od 8.0 rano odwiedzimy chorych.

9. Dzisiaj rodzice i uczniowie klasy IVd zapraszają na przedstawienie związane z kampanią „Kocham nie biję". Odbędzie się ono o godz. 18.00 w Domu Kultury. Przedstawienie przygotowane przez dorosłych z udziałem dzieci.

10. 4 listopada uroczystość odpustowa w Starościnie. Uroczysta Msza św. celebrowana przez Ks. Bpa Adama Dyczkowskiego z poświęceniem Drogi Krzyżowej, witraży a także sztandaru Koła Łowieckiego „Jeleń" Rzepin o godz. 17.00

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.