1. Dzisiaj XXIX Niedziela zwykła w ciągu Roku Liturgicznego.

2. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna tydzień modlitw za misje. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na cele misyjne.

• środa – godz. 18.00 – Gr. O. Pio
  • piątek – godz. 17.00 – Grupa Mediugorska
  • piątek – godz. 19.00 – Oaza młodzieżowa
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 - ministranci starsi i młodsi
  • sobota – godz. 12.00 – Schola

4. Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 17.30 w Dużym Kościele i o godz. 18.30 w Małym Kościele. Dzieci zapraszamy w środę do Dużego Kościoła na godz. 17.00.

5. W sobotę spotkanie dla przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania:

• Klasy III Gimnazjum – godz. 1100
  • Klasy I średnie – godz. 12.00

6. Już wkrótce Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów i modlitwie za zmarłych.

7. W przyszłą niedzielę rodzice i uczniowie klasy IVd zapraszają na przedstawienie związane z kampanią „Kocham nie biję". Odbędzie się ono o godz. 18.00 w Domu Kultury. Przedstawienie przygotowane przez dorosłych z udziałem dzieci.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.