1. Dzisiaj XXVIII Niedziela zwykła w ciągu Roku Liturgicznego.

2. Jutro 14 października – Dzień Edukacji. Pamiętajmy o modlitwach w intencji nauczycieli i wychowawców.

• wtorek – godz. 18.00 – Caritas - w Małym Kościele
  • piątek – godz. 19.00 – Oaza młodzieżowa
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 - ministranci starsi i młodsi
  • sobota – godz. 12.00 – Schola

4. Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 17.30 w Dużym Kościele i o godz. 18.30 w Małym Kościele. Dzieci zapraszamy w środę do Dużego Kościoła na godz. 17.00.

5. Dzisiaj zbiórka do puszek na dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik pontyfikatu Jana Pawła II wspierający uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin.

6. Dzisiaj uroczystość odpustowa w Lubiechni Wielkiej. Uroczysta Msza św. o godz. 12.00 na którą wszystkich zapraszamy.

7. W piątek czynne będzie poradnictwo rodzinne o godz. 19.00.

8. W środę w Małym Kościele o godz. 17.00 Msza św. o zdrowie dla ludzi chorych na cukrzycę.

9. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

10. W przyszłą niedzielę początek Tygodnia Misyjnego. Taca będzie przeznaczona na cele misyjne.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.