1. Dzisiaj XXIV Niedziela zwykła w ciągu Roku Liturgicznego.

2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego. Modlić się będziemy w tym tygodniu szczególnie za dzieci, młodzież i wychowawców.

3. W środę 18 września święto św. Stanisława Kostki Patrona dzieci i młodzieży. W tym dniu w Msza św. w intencji dzieci i młodzieży naszej parafii o godz. 18.00 w Dużym Kościele. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

• piątek – godz. 19.00 – Oaza młodzieżowa
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 - ministranci starsi i młodsi
  • sobota – godz. 15.00 – Schola

5. Dzisiaj uroczystość odpustowa w Lubiechni Małej. Msza św. odpustowa będzie odprawiona o godz. 12.00.

6. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL.

7. W sobotę spotkanie dla przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania:

• Klasy III Gimnazjum – godz. 10.00
  • klasy I Średnie – godz. 11.00
  • starsi, którzy nie byli u bierzmowania a chcą przystąpić – godz. 12.00

8. W piątek czynne będzie poradnictwo rodzinne o godz. 19.00.

9. Miejski Dom Kultury oraz chór „Wrzosy" zapraszana IV festiwal pieśni „Wrzosowisko" w sobotę 21 września. W programie:

• 12.00 Msza św. – Mały Kościół
  • 13.00 Przemarsz korowodu ulicami Rzepina
  • 13.30 Prezentacje festiwalowe – sala widowiskowa MDK

Wystąpią zaproszone chóry i zespoły śpiewacze z Ośna L., Górzycy, Białkowa, Żar, Lubania Śląskiego, oraz kapela „Kaziuki" i chór Wrzosy

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.