1. Dzisiaj XXII Niedziela zwykła w ciągu Roku Liturgicznego.

2. W poniedziałek i we wtorek nauki przed chrztem o godz. 19.00 w salce parafialnej.

• piątek – godz. 19.00 – Oaza młodzieżowa
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 - ministranci starsi i młodsi
  • sobota – godz. 15.00 – Schola
  • sobota – godz. 18.00 – Żywy Różaniec – Duży Kościół

4. W poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8.00 w Dużym Kościele i w Starościnie o godz. 8.00.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. na rozpoczęcie roku szkolnego i z racji pierwszego piątku przed Mszami św. W czwartek po Mszy św. w Dużym Kościele adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00 rano

6. Dzisiaj po Mszach św. członkowie Caritas będą zbierać do puszek ofiary na rozpoczęcie roku szkolnego. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na zakup odzieży i obuwia dla dzieci z rodzin potrzebujących.

7. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona wspierających Ubogich.

8. W przyszłą niedzielę będzie już oprawiana Msza św. o godz. 9.30 dla młodzieży i o godz. 14.30 dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.

9. W piątek czynne będzie poradnictwo rodzinne o godz. 19.00.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.