1. Dzisiaj XIII Niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. W środę o godz.19.00 w Małym Kościele razem z kapłanami z naszego dekanatu modlić się będziemy w intencji ks. Pawła z racji jego imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po mszy św. wieczornej w Dużym Kościele adoracja do godz. 19.00. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedziny chorych.

4. W piątek 5 lipca o godz. o godz.7.00 będzie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki rowerowej na Jasną Górę. Prosimy parafian o modlitwę w intencji pielgrzymów. Zachęcamy do wspólnego pokonywania trudów pielgrzymowania i dziękowania podczas całej drogi Jezusowi i Jego Matce za wszelkie doznane łaski. Dzisiaj spotkanie pielgrzymów rowerowych o godz. 15.00, proszę przybyć z rowerami. Prosimy o zapisywanie się.

5. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

• sobota - Żywy Różaniec – godz. 18.00 Duży Kościół

7. W czasie wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 9.30. w Dużym Kościele.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.