1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna.

2. Nabożeństwa majowe będą odprawiane:

• w dni powszednie: Duży Kościół o godz. 17.30 i Mały Kościół o godz. 18.30
  • w niedzielę: Duży Kościół o godz. 17.30 i Mały Kościół o godz. 16.00

3. W poniedziałek i wtorek nauki przed chrztem o godz. 19.00 w salce parafialnej. Chrzty w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 w Małym Kościele.

4. W środę uroczystość św. Stanisława Bpa i Męczennika, głównego patrona Polski.

5. W najbliższą sobotę o godz. 11.00 wraz z kapłanami z Dekanatu Rzepińskiego na Mszy św. koncelebrowanej modlić się będziemy w intencji ks. Proboszcza i Ks. Bartosza z racji ich imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

• piątek – Oaza Młodzieżowa – godz. 19.00
  • piątek – Zespół Sursum Corda – godz. 20.00
  • sobota – Oaza Dzieci Bożych – godz.11.00
  • sobota - Ministranci Starsi i Młodsi – godz.11.00
  • sobota – Schola – godz. 11.00

8. W przyszłą niedzielę w naszej parafii przeżywać będziemy uroczystość I Komunii św. Msza św. z udzieleniem dzieciom pierwszej Komunii św. odprawiona będzie o godz. 11.00. Nabożeństwo majowe w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci i ich rodziców w sobotę o godz.10.30 w Dużym Kościele.

9. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

10. W piątek rozpoczyna się Nowenna przed Zesłaniem Ducha św.

11. Dzisiaj będą zbierane ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

12. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.