1. Dzisiaj V niedziela Wielkiego Postu.

2. We wtorek będziemy przeżywać uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.

3. We wszystkie piątki Wielkiego Postu będziemy odprawiać Drogę Krzyżową:

• Duży Kościół – godz. 17.30
  • Mały Kościół – godz. 16.00 dla dzieci i 18.30

4. W niedzielę rozważać będziemy Mękę Pańską na nabożeństwie Gorzkich Żali

• Duży Kościół – godz. 17.30
  • Mały Kościół – godz. 16.00

(Taca z Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu)

5. W dniach od 7.05. do 14.05 organizowana jest pielgrzymka diecezjalna do Rzymu. Więcej informacji na plakacie w gablotce przy kościele.

• piątek – Oaza młodzieżowa – godz.19.00
  • piątek – Zespół Sursum Corda – godz..20.00
  • sobota – Oaza Dzieci Bożych – godz.10.00
  • sobota – Schola – godz. 12.00
  • sobota – Ministranci i kandydaci – godz. 11.00

7. W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich pielgrzymów rowerowych i pieszych i wszystkich chętnych na Drogę Krzyżową, która zostanie odprawiona w plenerze. Spotkanie przy Dużym Kościele o godz. 15.00.

8. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową rozpoczynającą Wielki Tydzień. Poświęcenie palm i procesja na pamiątkę wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy odbędzie się o godz. 11.00 w Dużym Kościele. Liturgia rozpocznie się przy krzyżu misyjnym. Po poświęceniu palm wyruszy procesja do kościoła. Poświęcenie palm będzie na wszystkich Mszach św.

9. W dniach 19 – 21.04.2013 r. planujemy zorganizować pielgrzymko-wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej. Nawiedzimy Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary w Bardzie, oraz sanktuarium w Wambierzycach, oraz wiele innych ciekawych miejsc. Więcej informacji w kancelarii parafialnej.

10. Przypominamy o paschalikach, z tymi paschalikami przychodzimy na nabożeństwo w Wielką Sobotę. Cena paschalika 5 zł.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.