1. Dzisiaj IV niedziela Wielkiego Postu.

2. We wszystkie piątki Wielkiego Postu będziemy odprawiać Drogę Krzyżową:

• Duży Kościół – godz. 17.30
  • Mały Kościół – godz. 16.00 dla dzieci i 18.30

3. W niedzielę rozważać będziemy Mękę Pańską na nabożeństwie Gorzkich Żali

• Duży Kościół – godz. 17.30
  • Mały Kościół – godz. 16.00

( Taca z Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu)

4. W dniach od 7.05. do 14.05 organizowana jest pielgrzymka diecezjalna do Rzymu. Więcej informacji na plakacie w gablotce przy kościele.

• piątek – Oaza młodzieżowa – godz.19.00
  • piątek – Zespół Sursum Corda – godz..20.00
  • sobota – Oaza Dzieci Bożych – godz.10.00
  • sobota – Schola – godz. 12.00
  • sobota – Ministranci i kandydaci – godz. 11.00

6. Po raz kolejny Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej przygotowuje Wielkanocną Akcję Caritas, w ramach której sprzedawana będzie świeca w postaci paschalika. Mały symboliczny paschalik obecny w domu ma nam przypomnieć religijny charakter Świąt Wielkanocnych, obecność Chrystusa Zmartwychwstałego w codziennym życiu rodzinnym, konieczność podążania za Chrystusem każdego dnia, którego światło oświeca drogę życia każdego człowieka, pełnienie uczynków miłosierdzia, przez które chrześcijanin staje się światłem prowadzącym innych do Chrystusa. Koszt paschalika 5 zł.

7. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona wspierających Ubogich.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.