1. Dzisiaj III niedziela Wielkiego Postu.

2. W poniedziałek i wtorek nauki przed chrztem o godz. 19.00 w salce parafialnej.

3. We wszystkie piątki Wielkiego Postu będziemy odprawiać Drogę Krzyżową:

• Duży Kościół – godz. 17.30
  • Mały Kościół – godz. 16.00 dla dzieci i 18.30

4. W niedzielę rozważać będziemy Mękę Pańską na nabożeństwie Gorzkich Żali

• Duży Kościół – godz. 17.30
  • Mały Kościół – godz. 16.00

(Taca z Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu)

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca, po Mszy św. o godz. 18.00 w Dużym Kościele adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.00.

• piątek – Oaza młodzieżowa – godz.19.00
  • piątek – Zespół Sursum Corda – godz..20.00
  • sobota – Oaza Dzieci Bożych – godz.10.00
  • sobota – Schola – godz. 12.00
  • sobota – Ministranci i kandydaci – godz. 11.00

7. W sobotę spotkanie dla przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania;

• Klasy II Gimnazjum – godz. 10.00
  • Klasy III Gimnazjum – goda.11.00
  • Klasy I Średnie – godz. 12.00

8. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

9. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona wspierających Ubogich.

10. Parafialny Zespół CARITAS informuje, że w związku ze zbliżającymi się świętami Zmartwychwstania Pańskiego, przeprowadzona będzie zbiórka żywności dla osób potrzebujących. Artykuły żywnościowe można będzie wkładać do koszyków oznaczonych logo CARITAS-u w obu sklepach „Biedronki” w dniach 8 i 9 marca 2012 r. (piątek i sobota) w godz. 8.00 – 20.00. W tym czasie w „Biedronkach” będą dyżurować wolontariusze PZC. Prosimy o wsparcie, a każdy nawet najmniejszy dar będzie darem serca w tak ważnym dla każdego chrześcijanina okresie oczekiwania na Zmartwychwstanie Chrystusa.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.