1. Cicha noc, święta noc pokój niesie ludziom wszem. A u żłóbka Matka święta czuwa sama uśmiechnięta nad Dzieciątka snem. Niechaj ta święta noc rozświetli nasze codzienne życie Wiarą, Nadzieją i Miłością a Nowonarodzony Jezus napełni nasze serca pokojem, byśmy mogli radować się i żyć Dobrą Nowiną każdego dnia. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy na trudy codziennego życia Bożego błogosławieństwa.

3. W dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św. będą odprawiane w Dużym Kościele o godz. 11.00 a w Małym o godz. 10.00, 12.00 i 19.00, a w kościołach filialnych jak w każdą niedzielę.

4. W środę drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia- św. Szczepana – pierwszego Męczennika. Msze św. Będą odprawiane jak w każdą niedzielę z wyjątkiem Mszy św. o 14.30. Taca przeznaczona będzie KUL.

5. W czwartek przypada św. Jana Ewangelisty, w piątek św. Młodzianków Męczenników a przyszłą niedzielę Świętej Rodziny, uroczystość odpustowa w Gajcu. Msza św. odpustowa w Gajcu o godz. 12.00.

6. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy grupy parafialne na spotkanie opłatkowe w salce parafialnej.

• czwartek – godz. 18.00 – Apostolat Maryjny
  • piątek – godz. 18.00 – Grupa Medjugorska
  • sobota – godz. 18.00 – Grupa O. Pio

8. W tym tygodniu rozpoczniemy wizytę duszpasterską, czyli kolędę:

• 28.XII – piątek – godz. 10.00 – Lubiechnia Wielka
  • 28.XII – piątek – godz. 15.00 – Starościn
  • 29.XII – sobota – godz. 10.00 – Drzeńsko
  • 29.XII – sobota – godz. 15.00 – Gajec
  • 30.XII – niedziela – godz. 14.30 – Aleja Wolności

Podczas kolędy będą rozdawane koperty na Seminarium Duchowne. Ofiary w nich będzie można składać na tacę.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.