1. Roraty w Rzepinie odprawiane są w dni powszednie:

• Duży Kościół – godz. 18.00
  • Mały Kościół – godz. 17.00

• wtorek – godz. 18.00 - Caritas
  • piątek – godz. 19.00 – Oaza Młodzieżowa
  • piątek – godz. 20.00 - Zespół Sursum Corda
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci młodsi i starsi i kandydaci
  • sobota – godz. 12.00 – Schola
  • sobota – godz. 10.00 – bierzmowani 2 gimnazjum
  • sobota – godz. 11.00 – bierzmowani 3 gimnazjum
  • sobota – godz. 12.00 – bierzmowani 1 liceum

3. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

4. Parafialny Zespół Caritas informuje, że punkt z używaną odzieżą będzie nieczynny do odwołania.

5. Parafialny Zespół Caritas tradycyjnie już przed świętami Bożego Narodzenia w dniach 14 i 15 grudnia (piątek i sobota) w godz. 8.00 - 20.00 przeprowadzi zbiórkę darów, z których przygotowane zostaną paczki dla rodzin potrzebujących. Z przykrością informujemy, że pomimo wieloletniej współpracy w tym roku po raz pierwszy w historii naszych zbiórek "Biedronka" bez podania powodu nie wyraziła zgody na zbiórkę w sklepie przy ul. Słubickiej. Dlatego też zapraszamy wszystkich z otwartymi sercami, chcących wspomóc naszą akcję na zakupy do "Biedronki" przy ul. Chrobrego. Zbiórka prowadzona będzie tylko w tym jednym sklepie przez wolontariuszy PZC.

6. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas zaprasza chorych i samotnych na spotkanie wigilijno opłatkowe. Spotkanie będzie po Mszy św. o godz. 11.00. w salce parafialnej.

7. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

8. W tym tygodniu będą roznoszone opłatki przez Scholę i Ministrantów naszej parafii, złożone przy tej okazji ofiary w kopertach na tacę lub w kancelarii parafialnej będą przeznaczone na dalsze remonty naszych kościołów.

9. Przy wyjściu z kościoła rozprowadzone są świece Caritasu na stół wigilijny: koszt mała świeca 5 zł. duża 12 zł.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.