1. Dzisiaj uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. w tym dniu w szczególnie modlimy się za nasze Seminarium Duchowne i o powołania kapłańskie. Taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Paradyżu.

2. Dzisiaj uroczystość odpustowa w Małym Kościele, główna Msza św. odpustowa o godz. 12.00. Św. Katarzyna jest patronką także kolejarzy, dlatego w ten dzień w szczególny sposób w naszych modlitwach pamiętać będziemy o naszych kolejarzach.

• poniedziałek – godz. 18.00 – Grupa Medjugorska
  • wtorek – godz. 18.00 – Apostolat Maryjny
  • piątek – godz. 19.00 – Oaza Młodzieżowa
  • piątek – godz. 20.00 - Zespół Sursum Corda
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 12.00 – Schola
  • sobota – godz. 19.00 – Żywy Różaniec

4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje adwentowe prowadzone przez księży Sercanów. Już teraz módlmy się o owoce rekolekcji i za rekolekcjonistów.

5. Można nabyć kalendarze diecezjalne na rok 2013 małe po 2 zł duże po 5 zł.

6. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

7. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.