1. Dzisiaj przeżywamy XXXII Niedzielę Zwykłą .

2. W poniedziałek o godz. 14.00 w Małym Kościele będzie odprawiona przez kapelana celników. Msza św. za zmarłych celników.

• wtorek – godz.18.00 - Caritas
  • piątek – godz. 19.00 – Oaza Młodzieżowa
  • piątek – godz. 20.00 - Zespół Sursum Corda
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci Młodsi i kandydaci
  • sobota – godz. 12.00 – Ministranci starsi i lektorzy
  • sobota – godz. 12.00 – Schola

4. We wtorek 13.XI. święto Pierwszych Męczenników Polski, patronów naszej diecezji.

5. Dzisiaj przeżywamy Narodowe Święto Niepodległości – rocznica odzyskania niepodległości. Msza św. za Ojczyznę o godz. 11.00 w Dużym Kościele.

6. Dzisiaj Parafialny Zespól Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.

7. Już można nabyć kalendarze diecezjalne na rok 2012 małe po 2 zł duże po 5 zł.

8. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 w Dużym Kościele spotkanie filmowe duszpasterstwa nauczycieli. Zapraszamy

9. W tym tygodniu poradnictwo rodzinne nieczynne.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.