1. Dzisiaj przeżywamy XXX Niedzielę Zwykłą – rocznica poświęcenia kościoła własnego.

2. W środę zakończenie Nabożeństwa Różańcowego, pamiętajmy jednak zawsze o modlitwie różańcowej.

3. W czwartek uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów i modlitwie za zmarłych. Msze św. będą odprawiane:

• Duży Kościół – godz. 8.00
  • Mały Kościół – godz. 7.00, 10.00 i 19.00
  • Lubiechnia W., Gajec, Drzeńsko, Starościn – godz. 9.00

Uroczystości na cmentarzu rozpoczną się o godz. 13.00 procesją od dolnej bramy cmentarza, a następnie zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich spoczywających na cmentarzu. Natomiast po Mszy św. o godz. 19.00 zapraszamy wszystkich na wspólny różaniec na cmentarzu za naszych bliskich zmarłych.

4. W piątek Dzień Zaduszny – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Porządek Mszy św. w tym dniu będzie następujący:

• Duży Kościól – godz. 7.00, 11.00 i 18.00
  • Mały Kościół – godz. 10.00 i 19.00
  • Lubiechnia Mała, Gajec, Starościn o godz. 17.00
  • Lubiechnia Wielka, Drzeńsko o godz. 18.00

• sobota – godz. 11.00 – Ministranci Młodsi i kandydaci
  • sobota – godz. 12.00 – Schola
  • sobota – godz. 18.00 – Żywy Różaniec – Duży Kościół

6. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

7. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed Mszami świętymi. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedziny chorych.

8. Miesiąc listopad jest poświęcony modlitwie za zmarłych. Na mszach św. wieczornych będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach. W dniach od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących, odwiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych.

9. 6 listopada uroczystość odpustowa w Starościnie. Uroczysta Msza św. z poświęceniem figury św. Huberta o godz. 17.00.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.