1. Dzisiaj przeżywamy XXV niedzielę zwykłą.

2. W najbliższy piątek, 28.09. o godz. 12.00 w Dużym Kościele będzie odprawiona Msza św. w intencji celników, której przewodniczyć będzie ks. biskup diecezjalny Stefan Regmunt.

3. W sobotę 29 września Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

• poniedziałek – godz. 18.00 – Grupa O. Pio
  • wtorek – godz. 18.00 – Grupa Mediugorska
  • czwartek – godz. 18.00 – Apostolat Maryjny
  • piątek – godz. 19.00 – Oaza
  • piątek – godz. 20.00 – Zespół Sursum Corda
  • sobota – godz. 12.00 – Schola

5. 5 października chcemy zorganizować pielgrzymkę do Gietrzwałdu – jedynego miejsca objawień w Polsce i do św. Lipki a także zwiedzimy Grunwald, Stoczek Warmiński, Malbork i Szymbark. Pielgrzymka będzie z dwoma noclegami. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy w kancelarii parafialnej.

6. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

7. W styczniu w czasie ferii szkolnych chcemy zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii. Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się. Więcej informacji w kancelarii parafialnej.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.