1. Dzisiaj przeżywamy XXIII niedzielę zwykłą.

2. 12.09.2012 r. o godz. 18.00 w Dużym Kościele Msza św. w intencji nauczycieli a po Mszy św. spotkanie w salce parafialnej.

3. Miejski Dom Kultury i Chór „Wrzosy" zapraszają wszystkich mieszkańców Rzepina na III Festiwal Pieśni „Wrzosowisko", który odbędzie się w sobotę 15.09. 2012 r. Po Mszy św. o godz. 12.00 w Małym Kościele i przemarszu korowodu festiwalowego ulicami Rzepina o godz. 13.00 nastąpi prezentacja zaproszonych zespołów i kapel w Sali kinowej Miejskiego Domu Kultury. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.

• wtorek – godz. 18.00 Mały Kościół - Caritas
  • piątek – godz. 19.00 – Oaza
  • piątek – godz. 20.00 – Zespół Sursum Corda
  • sobota – godz.11.00 – Ministranci Młodsi
  • sobota – godz.15.00 – Ministranci Starsi
  • sobota – godz. 12.00 – Schola

5. W przyszłą niedzielę uroczystość odpustowa w Małej Lubiechni. Msza św. odpustowa będzie odprawiona o godz. 12.00.

6. 5 października chcemy zorganizować pielgrzymkę do Gietrzwałdu – jedynego miejsca objawień w Polsce i do św. Lipki. Pielgrzymka będzie z dwoma noclegami. Chętnych prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się, abyśmy mogli zamówić noclegi. Więcej informacji w kancelarii parafialnej.

7. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

8. Dzisiaj o godz. 16.00 spotkanie dla pielgrzymów rowerowych.

9. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich

10. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.