1. Dzisiaj przeżywamy XXII niedzielę zwykłą.

2. W poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej nauki przed chrztem.

• piątek – godz. 19.00 – Oaza
  • piątek – godz. 20.00 – zespół Sursum Corda
  • sobota – godz. 12.00 – Schola

4. W poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8.00 w Dużym Kościele i w Starościnie też o 8.00.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszami św.. W czwartek po Mszy św. w Dużym Kościele adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00 rano.

6. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

7. W sobotę o godz. 15.00 spotkanie dla pielgrzymów pieszych. A w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 spotkanie dla pielgrzymów rowerowych.

8. Dzisiaj po Mszach św. członkowie PZC będą zbierać do puszek datki na rozpoczęcie roku szkolnego. Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na zakup odzieży i obuwia dla dzieci z rodzin potrzebujących.

9. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich

10. W przyszłą niedzielę będzie już odprawiana Msza św. o godz. 9.30 dla młodzieży i o 14.30 dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. i ich rodziców.

11. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.