1. Dzisiaj przeżywamy XVIII niedzielę zwykłą.

2. W poniedziałek o godz.19.00 nauki przed chrztem.

3. Jutro przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. jak w dni powszednie.

4. W dzisiejszą niedzielę Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od grona wspierających ubogich

5. W niedzielę 12 sierpnia o godz. 17.00 w Dużym Kościele odbędzie się koncert pt."Przeboje Wielkich Mistrzów" w wykonaniu Katarzyny Wasiak oraz Lubuskiego Kwartetu Smyczkowego. W programie: utwory Bacha, Chopina, Joplina.

6. Na spotkanie z pielgrzymami na Jasnej Górze organizowana jest pielgrzymka autokarowa. Wyjazd 11 sierpnia o godz. 22.00 z placu przy Dużym Kościele. Koszt 80 zł. Prosimy o dokonywanie wpłat przed wyjazdem do 9 sierpnia.

7. Parafialny Zespół Caritas, zaprasza do udziału w drugiej akcji zbiórki przedmiotów szkolnych dla dzieci z rodzin potrzebujących. Tym razem wolontariusze PZC wyposażeni w imienne legitymacje ze zdjęciem, będą czekać na darczyńców w godz. 8.00 – 20.00 w „Biedronce" przy ul. Słubickiej oraz „Biedronce" przy ul. Chrobrego. Zbiórka odbędzie się na podstawie zezwolenia na przeprowadzenie zbiórki publicznej wydanego przez Burmistrza Rzepina.

8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i na Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.