1. Dzisiaj przeżywamy XVII niedzielę zwykłą.

2. Dnia 30 lipca z naszej parafii wyruszy XXX Piesza Pielgrzymka Gorzowska na Jasną Górę. Pielgrzymkę rozpoczniemy Mszą św. o godz. 6.00, której przewodniczyć będzie Ks. Biskup. Zapraszamy wszystkich parafian na Mszę św., a tych, którzy mogą na wspólne pielgrzymowanie – jak to już jest w tradycji – przynajmniej do Starościna.

3. Dla tych, którzy nie mogą pójść na pielgrzymkę do Częstochowy istnieje możliwość duchowego uczestnictwa w pielgrzymce przez codzienną modlitwę. Na kartach Duchowego Pielgrzyma będzie możliwość zapisania intencji Mszy św. w których będziemy się modlić podczas pielgrzymkowych Mszy św.

4. Dzisiaj po każdej Mszy św. uczestniczący w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę będą zbierali ofiary do puszek, które zostaną przeznaczone na cele pielgrzymkowe, a szczególnie dla tych, którzy chcą pójść do Częstochowy, a mają trudności finansowe. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w to dzieło, które możemy potraktować jako włączenie się w taki sposób w nasze pielgrzymowanie.

5. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszami św. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00.

7. W sobotę spotkanie Żywego różańca o godz. 19.00 w Małym Kościele.

8. Na spotkanie z pielgrzymami na Jasnej Górze organizowana jest pielgrzymka autokarowa. Wyjazd 11 sierpnia o godz. 22.00 z placu przy Dużym Kościele. Koszt 80 zł.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.