1. Dzisiaj przeżywamy XVI niedzielę zwykłą.

• poniedziałek – Grupa O. Pio – godz. 18.00
  • wtorek - spotkanie PZC – godz. 18.00
  • środa – Gr. Medjugorska – godz. 18.00

3. W czwartek 25 lipca wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych. Po Mszach św. wieczornych poświęcenie pojazdów.

4. W piątek 26 lipca wspomnienie św. Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu pamiętajmy w naszych modlitwach o rodzicach i dziadkach.

5. Dnia 30 lipca z naszej parafii wyruszy XXX Piesza Pielgrzymka Gorzowska na Jasną Górę. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tych niepowtarzalnych rekolekcjach w drodze. Zapisy do 27 lipca. 27 lipca po Mszy św. wieczornej w Dużym kościele spotkanie z tymi, którzy wybierają się na Pieszą Pielgrzymkę. Kartę pielgrzyma można pobrać w kancelarii parafialnej. Koszt pielgrzymki 120 zł od osoby. Dla naszych parafian, dzięki ofiarodawcom, koszt 100 zł.

6. Dla tych, którzy nie mogą pójść na pielgrzymkę do Częstochowy istnieje możliwość duchowego uczestnictwa w pielgrzymce przez codzienną modlitwę. Na kartach Duchowego Pielgrzyma będzie możliwość zapisania intencji Mszy św. w których będziemy się modlić podczas pielgrzymkowych Mszy św. Karty Duchowego Pielgrzyma można odbierać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

7. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. młodzież uczestnicząca w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę będzie zbierała ofiary do puszek, które zostaną przeznaczone na cele pielgrzymkowe, a szczególnie dla tych, którzy chcą pójść do Częstochowy, a mają trudności finansowe. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w to dzieło, które możemy potraktować jako włączenie się w taki sposób w nasze pielgrzymowanie.

8. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

9. Parafialny Zespół Caritas, podobnie jak w latach ubiegłych, prowadzić będzie zbiórkę artykułów i przyborów szkolnych dla dzieci z rodzin potrzebujących. Zgodnie z sugestiami naszych darczyńców z lat ubiegłych zbiórki będziemy prowadzić w różnych terminach, dopasowując się do dostępności artykułów i przyborów szkolnych w sklepach. Zbiórka odbywać się będzie na podstawie zezwolenia na przeprowadzenie zbiórki publicznej, wydanego przez Burmistrza Rzepina. Jak zawsze zbiórkę prowadzić będą wolontariusze PZC wyposażeni w imienne legitymacje ze zdjęciami. Pierwsza zbiórka darów odbędzie się w dniu 28 lipca 2012 r. w godz. 8.00 - 20.00 w "Biedronce" przy ul. Słubickiej oraz "Biedronce" przy ul. Chrobrego. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję i przekazania choćby drobnego daru.

10. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.