1. Dzisiaj XI Niedziela zwykła w roku liturgicznym.

• piątek – Oaza młodzieżowa – godz. 19.00
  • piątek – Zespół Sursum Corda – godz. 20.00
  • sobota – Ministranci młodsi i kandydaci – godz. 10.15
  • sobota – Oaza Dzieci Bożych – godz. 9.30
  • sobota – Schola – godz.12.00
  • sobota – Grupa Ojca Pio – godz. 18.00

3. Nabożeństwa czerwcowe, są odprawiane w dni powszednie po Mszach św. wieczornych, a w niedzielę w Dużym Kościele po Mszy św. o godz. 11.00, a w Małym Kościele po Mszy św. o godz. 19.00.

4. W czwartek 21 czerwca, o godz. 18.00 w Dużym Kościele, spotkanie młodzieży z I i II klasy Gimnazjum, przed przygotowaniem do Sakramentu Bierzmowania.

5. 19 czerwca w Sandomierzu, odbędą się Święcenia Kapłańskie, naszego parafianina Pawła Antoniaka. Mszę Św. Prymicyjną, odprawi 1 lipca o godz. 11.00 w Dużym Kościele.

6. Jak co roku z naszej parafii są organizowane pielgrzymki: rowerowa od 5.VII do 11.VII i piesza od 30.VII do 12.VIII. Już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w jednej czy drugiej pielgrzymce. W dzisiejszą niedzielę o godz. 15.00, spotkanie dla pielgrzymów
rowerowych. Proszę przybyć z rowerami.

7. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.