1. Dzisiaj przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną.

• piątek – Oaza młodzieżowa – godz. 19.00 Mały Kościół
  • sobota – Oaza Dzieci Bożych – godz. 10.00
  • sobota – Ministranci młodsi – godz. 11.00
  • sobota – Schola – godz.12.00

3.Trwa miesiąc maj – poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe będą odprawiane:

• w dni powszednie: duży Kościół o godz. 17.30 i Mały Kościół o godz. 18.30
  • w niedzielę: Duży Kościół o godz.17.30 a Mały Kościół o godz. 16.00

4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii dzieci klas III przeżywać będą uroczystość rocznicy I Komunii św. Msza św. rocznicowa odprawiona będzie o godz.11.00. Spowiedź dla dzieci i ich rodziców w sobotę o godz. 16.00 w Dużym Kościele.

5. Przeżywany nawiedzenie obrazu Jezusa Miłosiernego w naszym dekanacie: dzisiaj obraz z Kowalowa zostanie przewieziony do parafii Laski Lub.. U nas w Rzepinie, nawiedzenie połączone z rekolekcjami będzie od 3 do 6 czerwca. Rekolekcje będą prowadzić Księża Pallotyni. A na rozpoczęcie nawiedzenia Mszę Św. odprawi Ks. Biskup Paweł Socha. Czas nawiedzenia ma przyczynić się do ożywienia modlitwy i wzrostu wiary w rodzinach naszej parafii. Już dzisiaj pomyślmy jak przygotować nasze Świątynie, ulice, domy, a przede wszystkim nasze serca na to ważne spotkanie z Jezusem Miłosiernym.

6. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

7. Parafialny Zespół Caritas informuje, że od poniedziałku czynny będzie punkt z używaną odzieżą.

8. Jak co roku z naszej parafii są organizowane pielgrzymki; rowerowa od 5.VII do 11.VII i piesza od 30.VII do 12.VIII. Już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w jednej czy drugiej pielgrzymce.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.