1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu.

2. Biblioteka parafialna czynna będzie w poniedziałek od godz. 18.30 do 19.00.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlić się będziemy o powołania kapłańskie. Na godz. 18.00 zapraszamy Margaretki. W piątek od godz. 8.00 rano odwiedzimy chorych. W sobotę o godz. 17.30 nabożeństwo I Soboty i zmiana tajemnic różańcowych.

4. W piątek Droga Krzyżowa w Dużym Kościele o godz. 17.30 a w Małym Kościele o godz. 18.30.

5. W niedzielę rozważamy Mękę Pańską na nabożeństwie Gorzkich Żali:

• Duży Kościół – godz. 17.30
  • Mały Kościół – godz. 16.00

Taca z Gorzkich Żali przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.

• wtorek – godz. 18.00 – Lektorzy
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Ministranci
  • sobota – godz. 11.00 – Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz. 12.00 – Schola

7. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

8. W dniach 18 – 25.05 chcemy zorganizować pielgrzymkę do sanktuariów Polski Wschodniej wraz z Wilnem. Bliższe informacje u ks. Proboszcza.

9. Zapraszamy do wsparcia kolejnego dzieła Parafialnego Zespołu Caritas. Począwszy od dziś rozprowadzane będą paschaliki wielkanocne. Koszt świecy 15 zł.

10. Dziękujemy za włączenie się w zbiórkę żywności Caritas i ofiarowanie produktów dla potrzebujących z naszej parafii. Dziękujemy parafialnemu Zespołowi Caritas oraz młodzieży z naszej szkoły za wolontariat.

11. W zakrystii można nabyć cegiełki na budowę ołtarza w Dużym Kościele.

12. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne.