1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Maturzyści z naszej diecezji, parafii odbywają pielgrzymkę na Jasną Górę.

2. Próby przed pierwszą komunią: poniedziałek, środa i czwartek o godz. 16.00 w DK.

• wtorek – godz. 17.30 – grupa Medjugoryjska, Msza św. z modlitwą o uzdrowienie
  • czwartek – godz. 18.00 – Apostolat Maryjny
  • czwartek - godz. 18.00 – Msza św., Adoracja i Krąg biblijny
  • piątek – godz. 18.00 – Oaza
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych i Podwórkowe Koło Różańcowe
  • sobota – godz.11.00 - Ministranci
  • sobota – godz. 12.30 – Schola

4. Dzisiaj zbiórka do puszek na poszkodowanych w Syrii.

5. Dzisiaj uroczystość odpustowa w Drzeńsku. Msza św. odpustowa o godz. 12.00.

6. W czwartek 27 rozpoczynamy pielgrzymkę biegową na Jasną Górę. Wybiegamy z Placu Kościelnego o godzinie 6.00. Wcześniej o godzinie 5.15 odbędzie się Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki. Serdecznie zapraszamy parafian na pożegnanie naszych pielgrzymów i modlitwę za nich w czasie pielgrzymki. Każdego dnia na stronie internetowej naszej parafii znajdziemy relację z pielgrzymki.

7. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.

8. W najbliższy wtorek nasze rzepińskie liceum organizuje Dzień Otwarty Szkoły. W przedsięwzięcie zaangażowane są wszystkie instytucje współpracujące ze szkołą. Swoje stoiska promocyjne wystawią Urząd Miejski w Rzepinie, Wojsko Polskie, Policja, Izba Celno-Skarbowa, Straż Graniczna, Straż Pożarna. Krótki Pokaz umiejętności zaprezentuje Orkiestra Wojskowa z Żagania oraz uczniowie Liceum. Wśród zaproszonych gości pojawią się m.in. harcerze z Bredy oraz żołnierze z armii amerykańskiej. Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Rzepina i okolic na boisko szkolne Szkoły podstawowej we worek 25 kwietnia o godz. 10.30.