1. Dzisiaj przeżywamy XVII niedzielę zwykłą.

• poniedziałek –Apostolat Maryjny – godz. 18.00
  • sobota – Żywy Różaniec – godz. 18.00

3. W środę około godz. 17.00 przywitamy pielgrzymów, którzy przyjdą z Białkowa i Cybinki aby na drugi dzień włączyć się do grupy amarantowej i pójść do Częstochowy

4. 30 lipca w czwartek z naszej parafii już po raz 26 wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymkę rozpoczniemy Mszą św. o godz. 6.00 rano. Zapraszamy serdecznie wszystkich parafian na Mszę św., a tych którzy mogą na wspólne pielgrzymowanie – jak to już jest w tradycji – przynajmniej do Starościna. 27 lipca po Mszy św. wieczornej w Dużym Kościele spotkanie z tymi, którzy wybierają się na Pieszą Pielgrzymkę. Dzisiaj zbiórka do puszek na cele pielgrzymki.

5. Dla tych, którzy nie mogą pójść na pielgrzymkę do Częstochowy istnieje możliwość duchowego uczestnictwa w pielgrzymce przez codzienną modlitwę w intencji pielgrzymów. Można także zamawiać intencje, w których modlić się będą pielgrzymi różańcem czy koronką do Miłosierdzia Bożego, cz też można zamawiać intencje Mszy św., które będą odprawiane na trasie pielgrzymki.

6. Na spotkanie z pielgrzymami na Jasnej Górze jest organizowana autokarowa pielgrzymka. Wyjazd 11sierpnia o godz. 22.00 z placu przy Dużym Kościele. Koszt 80 zł.

7. Biblioteka parafialna czynna jest w niedzielę od godz. 12.00 do 13.00 i w czwartki od 17.00 do 18.00.

8. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.